Šulc Jakub Tisk

Kontakt

Bakov nad Jizerou, Středočeský kraj, Česká republika

Další údaje

2010

V sezoně 2010 se zúčastnil následujících závodů:

  • Aprílová osmička, Teplice nad Metují, XC , st. žáci ,2.
  • ČP XC, Teplice, st. žáci ,4.
  • Liberecký pohár Vratilsavice, XC, st. žáci ,1.
  • KPŽ, Brdy, FJ, 6. Abs, 3. Kadeti
  • Liberecký pohár Vesec, XC, st. žáci ,2.
  • ČP XC, Kutná Hora, st. žáci ,2.
  • Bezděz, junioři 2. 42. Abs.
  • KPŽ, Mladá Boleslav, FJ, DNF
  • KPŽ, Trutnov, FJ, 3. Abs, 2. Kadeti
  • ČP XC, Nové Město n. M., st. žáci ,3.
  • Malevil, kadeti 6.
  • KPŽ, Úpice, FJ, 2. Abs, 2. Kadeti
  • KPŽ, Karlštejn, DNF
  • MČR XC, st. žáci ,9.
  • KPŽ, Zadov,FJ 4. Abs, 4. Kadeti
  • KPŽ, Ještěd,FJ 1. Abs, 1. Kadeti
  • ČP XC, Karlovy Vary., st. žáci ,3.
  • ČP XC, Karlovy Vary FJ 2. Abs, 2. Kadeti
  • Liberecký pohár Babí léto, XC, st. žáci ,2.
  • Dema Pohár města Bakova, XC, st. žáci ,2.
  • ČP XC, Pec pod Sněžkou., st. žáci ,4.
  • KPŽ, Odry FJ 3. Abs, 3. Kadeti

Celkové pořadí v seriálech:

  • ČP XC st. žáci 2. Místo
  • KPŽ kadeti 2. Místo
  • Liberecký pohár st. žáci 3. Místo

2009

V sezoně 2009 se zúčastnil následujících závodů:

  • 1. díl MTB pohár Lib. kraje, 2.místo, žák. kat.
  • Ratibořický maraton, 3. místo, žák. kat.
  • Jedlová, 1.místo, žák. kat.
  • Kamenice 2. místo
  • Česká Kamenice ČP 12. místo
  • Teplice ČP 16. místo
  • ČP XC Bystřice pod Hostýnem 16.
  • ČP XC Okrouhlá u Boskovic 12.
  • MČR XC Karlovy Vary 13.
  • XC maraton Most 1.
  • Jěštědský maraton KPŽ do 13 let 3 km 1.
  • Jěštědský maraton KPŽ do 16 let 33km 3.
  • Pohár města Bakova 2. Místo žák. kategorie

2008

V sezoně 2008 se zúčastnil následujících závodů:

  • Česká Lípa Fige Sprint, žákovská kat., 2. místo
  • Česká Lípa maraton, žákovská kat., 2.místo
  • 50 Český ráj, žákovská kat., 4.místo
  • Jedlová, žákovská kat., 1. místo
  • Bohemie, žákovská kat., 2. místo
  • Most, žákovská kat., 1.místo
  • VYSOKÉ NAD JIZEROU,žákovská kat., 4.místo
  • Prysk, žákovská kat., 1.místo
  • MČR Velké Losiny, žákovská kat., nedojel (pro defekt)
  • Koštovský pedál,žákovská kat., 1.místo
  • Pahorkáč,žákovská kat., 2.místo
  • Česká Kamenice, žákovská kat., 2.místo
  • Dema Pohár města Bakova, 3.místo
  • Ruská Ruleta, Maxim 64.místo

2007

V sezoně 2007 se zúčastnil následujících závodů:

  • Českolipské městské kritérium, žákovský závod, 2. místo
  • Horská MTB časovka Jedlová 2007, žákovský závod, 1. místo
  • Prysk, 2. místo
  • Česká Kamenice, 2. místo
  • MTB Maraton Bohemie 2007, žákovský závod, 2. místo
  • Pahorkáč, Rumburk, 2. místo, žákovský závod
  • Bike Babí léto, 3. místo,žákovský závod
  • O pohár města Bakova n. J., 2. místo

2006

V sezoně 2006 se zúčastnil následujících závodů:

  • 50 Český ráj, žákovský závod, 1. místo
  • Mělnické okruhy, žákovský závod, 2. místo
  • Krkonošský pohár - XC Lomnice n.P., žákovský závod, 6. místo
  • Okolo Mostu s kolem, žákovský závod, 1. místo
  • Krkonošský pohár - XC Trutnov, žákovský závod, 14. místo
  • 50 Bezděz, žákovský závod, 1. místo
  • Krkonošský pohár - XC Vysoké n. J., žákovský závod, 6. místo
  • Krkonošský pohár - XC Lázně Bělohrad, žákovský závod, 8. místo
  • Krkonošský pohár - XC Vrchlabí, žákovský závod, 10. místo (celkově 8. místo v celém seriálu v kategorii 10-12 let)
  • O pohár města Bakova n. J., 1. místo