Zajímavé odkazy
Počet zobrazených 
1   Link   www.tuning-test.cz
Stránky vidlicového mága Milana Slance. Máte-li jakýkoli problém s vidlicí, chcete-li tu svou jen vylepšit, nebo uvažujete o koupi nové, rozhodně bych to řešil s ním. Pracuje rychle a za solidní ceny. Dělá všechny běžné značky, ale specializuje se na prodej a tuning vidlic Suntour, které jsou přes svou špatnou pověst velmi vhodné na přestavbu a lze je upgradovat na úroveň špičkových nástrojů, dnes směle srovnatelných s RS Reba či Fox Talas. To vše při zachování lidových cen. Reference: Míša, Sedy, Vláďa Vyštejn.
2061
2   Link   www.bakovdevils.cz
Stránky bakovských bajkerů a organizátorů orientačních závodů na horských kolech Ruská Ruleta a Ruská Sibiř.
1686
3   Link   www.sacbela.cz
Stránky Spolku amatérských cyklistů z Bělé pod Bezdězem. SAC pořádá vlastní cyklistický pohár, jehož závody jsou zařazeny i v našem kalendáři.
1758
4   Link   www.mountainbike.cz
Všeobecné stránky o mountainbikingu, ovšem s velmi rozsáhlou databází cyklistických závodů (i zahraničních). Hledáte-li závod, pak ho nejspíš najdete tady. Lze vyhledávat podle datumu, typu (např. maraton, XC), seriálů (např. KPŽ) či oblastí.
1637
5   Link   www.bikestore.cz
Internetový obchod se širokým sortimentem a velmi dobrými cenami. Fungují dobře, rychle a ochotně.
1288
6   Link   www.ondrej-vojtechovsky.cz
Fyziologická poradna lékaře Ondry Vojtěchovského, který se specializuje na cyklistiku. Zajímavá témata, zajímavé informace - např. o křečích, správném posezu, správném šlapání apod.
2031
7   Link   www.cyklotrenink.com
První český portál zabývající se odborným tréninkovým vedením cyklistů, a to jak profesionálů, tak amatérů. Velmi zajímavé počtení!
1421
8   Link   www.moguls.cz
Server českých boulařů s velmi podrobnými informacemi o daném sportu, českých závodnících i dění ve Světovém poháru.
1291